از پرینتر سه بعدی ProJet 1200 بیشتر بدانید…

آگوست 7, 2017 yahya No comments exist

پرینتر سه بعدی  ProJet 1200 با دقت بالا و ویژگی های فوق العاده، ویژگی یک چاپگر حرفه ای 3D را فراهم کرده است. در واقع این دستگاه برای تولید نمونه های قوی و دقیق پلاستیکی، اجزای کوچک مکانیکی و الگوهای پیچیده ای از جمله قطعات طلا و جواهرات فوق العاده دقیق و ایمپلنت های دندانی و همچنین مدل های کوچکی برای مجسمه ها، لوازم جانبی مد و دکوراسیون مناسب می باشد.

 

 

 

 

ProJet 1200 دارای دقت بسیار بالا و از یک قیمت مقرون به صرفه برخوردار است. با لایه های 30 میکرون و وضوح 56 میکرون، به طور مداوم جزئیات دقیق را در مورد مدل های های کوچک ارائه می دهد. از جمله لبه های پر شده و شیارهای تیز که معمولا بر روی آناتومی دندان یا جواهرات تنظیم می شود، که بیش از شش برابر بیشتر از پرینترهای دیگر دقت دارد.

 

 

رسوب گزینشی لیزر (SLS)
SLS شبیه استریولیتوگرافی است(به جای بهم ریختن قالب پلاستیک، فرآیند از یک پرتو نور ماوراء بنفش برای سفت و سخت کردن یک مدل در یک مخزن حاوی مایع حساس به نور بهره می برد و این امر باعث ایجاد یک پرینت با کیفیت بالاتر می شود)، به جز اینکه فرآیند به جای پرتوهای نور UV و مایع، دارای لیزر و پودر است. لیزر با ذوب کردن پودر باعث ایجاد یک لایه از مواد چاپ شده می شود. این امر اجازه چاپ برخی مدلها را به اشیاء فلزی می دهد که در دو فرآیند دیگر این امکان وجود ندارد.

هزینه سرمایه این چاپگر مقرون به صرفه بسیار کم است و هزینه استهلاک در هر بخش ناچیز است.

 

چاپ قطعات قابل توجه با کیفیت بالا در عرض چند دقیقه توسط این دستگاه از نکات قابل توجه این دستگاه می باشد. زمان چاپ سریع به شما اجازه می دهد تا با سرعت بالا، توانایی تولید مواد مورد نیاز دندانپزشکی و جواهرات مونتاژ قطعات را داشته باشید. به طوری که کمتر از یک ساعت قطعات جواهرات، کمتر از دو ساعت و 10 عدد دندان را در کمتر از یک ساعت چاپ کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *