پرینت سه بعدی و کمک به تشخیص و جراحی های قلب

فوریه 19, 2018 admin-1 No comments exist
چاپ سه بعدی و کمک به تشخیص و جراحی های قلب

شرکت HeartFlow با افزایش بودجه 240 میلیون دلار برای تجاری سازی تکنولوژی تشخیص مدل قلب سه بعدی دست بکار شد.
HeartFlow، Inc.، یک شرکت فناوری پزشکی واقع در کالیفرنیا است که متخصص در مدلهای قلب سه بعدی است و این سرمایه گذاری به سمت تسریع گسترش تجاری ابزارهای تجزیه و تحلیل مدل سه بعدی شرکت و پیشرفت تکنولوژی آن و پیگیری مطالعات بالینی بیشتری پیش خواهد رفت.
این شرکت پیشرفته در زمینه پزشکی با تکنولوژی HeartFlow که نوآوری خودشان است از ابزارهای غیر جراحی برای کمک به پزشکان برای تشخیص دقیق بیماران مبتلا به بیماری قلبی استفاده می کند.
این تکنیک از داده های اسکن شده از CT اسکن برای تولید یک مدل سه بعدی دلخواه از قلب بیمار استفاده می کند. شرکت به نظر نمی رسد از چاپ سه بعدی برای بازسازی مدلها به لحاظ فیزیکی استفاده کند، اما مدلهای دیجیتال سه بعدی، پزشکان را قادر می سازند تا بدون نیاز به جراحی های ، وضعیت قلب بیمار را تشخیص دهند
شرکت HeartFlow در دورۀ تامین مالی اخیر خود شاهد حمایت بیشتر از سرمایه گذاران موجود و سرمایه گذاران جدید Wellington Management و Baillie Gifford & Company بود.
جان استیونز مدیر عامل شرکت HeartFlow اظهار داشت: “این تامین مالی ما را قادر می سازد تا موفقیت طرح های تجاری شرکت HeartFlow تجزیه و تحلیل شود، که به عنوان یک استاندارد جهانی در تشخیص بیماری عروق شناخته شود.
در حال حاضر، تکنولوژی تجزیه و تحلیل 3D Modeling HeartFlow مورد آزمایش و استفاده بیش از 80 موسسه ی پزشکی در سراسر جهان است. سیستم شرکت بخشی از تلاش گسترده تر در جهان پزشکی برای استفاده از تکنولوژی های سه بعدی برای تشخیص بهتر شرایط است و بهتر است برای انجام جراحی های باز آماده شوند.
سی تی اسکن ها نیز در صنعت فناوری پزشکی برای تولید مدل های چاپی مناسب برای بیمار استفاده می شود که می تواند به عنوان راهنمای جراحی برای مرحله بعدی درمانی مورد استفاده قرار گیرد.

شرکت دانش بنیان، مهراز هنر آمود. اولین مرکز خدمات مهندسی معکوس ، پرینت سه بعدی، اسکن سه بعدی صنعتی، مدل سازی سه بعدی در استان خراسان.

برای محاسبه زمان و هزینه فایل خود و سفارش پرینت سه بعدی ویا انجام اسکن سه بعدی با ما تماس بگیرید.

لطفا برای انجام کلیه خدمات اسکن سه بعدی و خدمات مهندسی معکوس قطعات با تلفن:  09158957413  هماهنگی فرمایید.دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.