نرم افزار اسکن سه بعدی Artec Studio

مارس 15, 2018 yahya 2 comments
Artec Studio 12

نرافزار اسکن سه بعدی تحسین شده صنعت سه بعدی و پردازش داده های حرفه ای.

Artec 3D یک رهبر جهانی در اسکنرهای 3D دستی است که از سال 2007 در زمینه تکنولوژی نوآورانه 3D بوده است.

این شرکت خود را اینگونه معرفی می کند:

این نرافزار اسکن سه بعدی هوشمند، کاربر پسند است و بهترین گزینه های تلفیق (چند اسکنر با هم) را در اختیار کاربران قرار می دهد.

Artec Studio یک برنامه نرم افزاری برای اسکن سه بعدی و سپس پردازش آن است. داده ها گرفته شده و به چندین “اسکن” تقسیم می شوند که پس از آن پردازش می شوند و به یک مدل سه بعدی تبدیل می شوند.

Artec Studio دارای یک حالت پس پردازش کاملا اتوماتیک به نام Autopilot است که کاربران را از طریق سوالات مربوط به ویژگی های اسکن شده مورد بررسی قرار می دهد و گزینه را از طریق خطوط و راهکاره های قبل از پردازش هدایت می کند.

حالت Autopilot

حالت هوشمند پیشرفته که کاربران را از طریق اسکن سه بعدی و پردازش داده ها در چند مرحله آسان هدایت می کند. پاسخگویی به برخی از سوالات ساده در مورد شی که شما  می خواهید اسکن کنید و نرم افزار پیشرفته سه بعدی تصویربرداری Artec، الگوریتم های موثرتر سه بعدی را برای داده های شما انتخاب خواهد کرد و یک مدل با دقت بالا برای استفاده در نرم افزارهای طراحی حرفه ای به شما می دهد.

حالت Autopilot به طور خودکار اسکن ها را در سیستم مختصات جهانی پیوند می دهد، تعیین می کند که کدام الگوریتم ها برای فرایند پس از پردازش، پاک کردن داده های گرفته شده و حذف سطوح پایه نیازمند است.

Artec ScanApp Mac OS X  برنامه ای است که اجازه می دهد تا داده ها از اسکنر Artec Eva 3D به یک کامپیوتر مکینتاش دست پیدا کنند. داده های جمع آوری شده توسط ScanApp را می توان در داخل نرم افزار پردازش کرد یا برای پردازش بیشتر با Artec Studio  به یک کامپیوتر ویندوز منتقل کرد.

Artec Scanning SDK یک کیت توسعه نرم افزار (SDK) است که به افراد یا شرکت ها اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی جدیدی را برای کار با اسکنر های سه بعدی دستی به Artec  اضافه کنند.

اسکنرهای دستی Artec 3D و نرم افزار آن در صنایع مختلف استفاده شده است. نمونه هایی از استفاده های آندر صنایع خاص شامل:

  ایجاد مدل های دیجیتال سه بعدی

پزشکی و درمان

علوم و آموزش و پرورش

هنر و طراحی

 

 

2 Comments on “نرم افزار اسکن سه بعدی Artec Studio

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *