ویژگی های جالب پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 فروش در مشهد

ژوئن 5, 2017 admin-1 No comments exist

چند ویژگی های جالب پرینتر سه بعدی Ultimaker 3 فروش در i3dp.ir مشهد.

این پرینتر علاوه بر امکانات گذشته دارای چندین ویژگی جدید دیگر است که از جمله انها می توان به سرعت چاپ بالا – استفاده از دو نازل – نازل ها به راحتی جداشده و کالیبره می شوند – به راحتی و با کابل شبکه به اینترنت متصل می شوند و از همه بهتر دارای دوربین داخلی برای چک کردن انلاین و سریع پروسه پرینت است.

ساخت مواد ombine و مواد حمایت از ساپورت های محلول در آب برای ایجاد قطعات مکانیکی پیچیده و سطوح پیچیده یا انتخاب چاپ با دو رنگ متفاوت این دستگاه  را منحصر به فرد کرده است 

  نازل خودکار کشویی Ultimaker 3 محصول نهایی صاف و حرفه ای را با هر پرینت تضمین می کند.

تغییرات اصلی و سریعتر شدن چاپ باعث افزایش زمان آپدیت و تعمیر و نگهداری آسانتر این دستگاه فوق العاده می شود.

Ultimaker 3 دارای سیستم قدرتمند و فن کم صدا تر است. این پرینتر سه بعدی دارای دو فن شعاعی جدید با پنکه های فن متفاوت است. فن ها دارای قابلیت افزایش فشار و ایجاد جریان قوی تر هوا که  باعث تضمین بهتر خنک کنندگی بهتر است می گردد

چراغ های LED اصلی چاپگر یک تجربه چاپ 3D بهینه را خلق می کنند که با هشدار دادن به شما در صورت نیاز به انجام تغیرات پرینت بدون مشکل و روان را تضمین می کنند.

سازه های محلول در آب به شما کمک می ساخت ساختار پیچیده، قطعات مکانیکی پیچیده و سطوح صاف

طیف وسیعی از مواد برای رسیدن به نتایج عالی طراحی شده است را استفاده کنید. پروفایل نرم افزار کیورا برای Ultimaker  بهینه شده  است و بهترین تنظیمات چاپ را برای هر ماده ارائه می دهد و مشخص می کند که کد هسته و مواد مورد استفاده شما چیست.


شرکت سازنده می گوید:

Ultimaker 3 یک چاپگر اکستروژن دوگانه است که بدین معنی است که می تواند با دو ماده مختلف چاپ کند. ما متوجه شدیم که برای جلوگیری از افتادن فیلامنت ها بر روی رول موجود، نیاز داریم که یک کلیپ ضد انسجام سفارشی بسازیم.

این دستگاه علاوه بر تمام این موارد به اسکنر NFC نیز مجهز شده است.

این اسکنر اجازه می دهد Ultimaker 3 بمواد و قطعاتی مه چاپ می کند را شناسایی کند و سپس بررسی کند که فیلامنت ها  و هسته در جای درستی قرار گرفته اند و فرایند چاپ درست است.

ویدیوی توضیحات در مورد این دستگاه حتما ببینبد
اطلاعات بیشتر در کانال تلگرام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *