طراحی و ساخت سرویس های بهداشتی خاص با پرینتر های سه بعدی

دسامبر 27, 2017 admin-1 1 comment
سرویس های بهداشتی خاص با پرینتر های سه بعدی

ساخت سرویس های بهداشتی خاص با پرینتر های سه بعدی

Sandhelden , سازنده لوازم حمام سفارشی از آلمان است . او از مواد افزودنی برای ساخت کابینت های منحصر به فرد چاپ سه بعدی استفاده می کند . برای ساختن ظروف صابون و حتی حمام های ساخته شده از شن استفاده میکند.
پیتر شیفنر , بنیانگذار و مدیر عامل توضیح داد.
فرآیند تولید دیجیتال چاپ سه بعدی , خانه داران را قادر می سازد که خانه های خود را با موارد منحصر به فرد بی شماری , از آثار هنری گرفته تا صندلی ها و وسایل آشپزخانه تغییر دهند.
اما یک منطقه از خانه هنوز به طور کامل توسط تولید افزودنی تحت تاثیر قرار نگرفته است , که در آن بسیاری از موارد ساخته شده سفارشی نیستند .

sandhelden آلمان , تولید کننده لوازم بهداشتی سه بعدی توسط چاپ سه بعدی منحصر به فرد , به دنبال تغییر نحوه فکر مردم در مورد چاپ سه بعدی و حمام است .

طیف وسیعی از آیتم های دیدنی سه بعدی چاپ شده , همه ساخته شده از شن و ماسه باریک , شامل دستشویی های چاپی سه بعدی , ظروف و گلدان است . همینطور می تواند یک حمام معمولی را با استفاده از مجموعه هنری , به حمام مدرن تبدیل کند .
شیفنر می گوید : اولین ماده انتخابی این شرکت شن بود , به دلیل ویژگی های حرارتی آن به طور طبیعی و به دلیل اینکه محصولات ساخته شده از شن و ماسه همیشه منحصر به فرد است .

درحال حاضر sandhelden تعدادی از محصولات شن و ماسه ی تولید شده توسط چاپ سه بعدی را به فروش می رساند, از جمله تعدادی از سرویس های بهداشتی که بین 1290 تا 1599 یورو هزینه می شود , و گلدان هایی برای لوازم آرایشی که بین 32 تا 149 یورو هزینه می کنند.

این شرکت همچنین یک وان حمام قابل چاپ سه بعدی را توسعه داده است , هرچند این مورد در فروشگاه آنلاین شرکت ثبت نشده است . اما طیف گسترده ای از پیشنهادات sandhelden به مراتب فراتر از فهرست آنلاین است .

از آنجا که این شرکت با استفاده از چاپ سه بعدی برای تولید محصولات خود , می تواند طرح های سفارشی برای مشتریان شخصی خود تولید کند.
این به این معنی است که کسب و کارها مانند هتل ها و اسپاها و همچنین خانوارها ی فردی , می توانند یک طراحی سفارشی را که مناسب آنهاست , سفارش دهند.

او می گوید: در طول سال ها , من و تیمم بر روی مواد دیگر به جای شن و ماسه کار می کردیم و چیزی پیدا کردیم که می تواند جهان را به جایگاهی بهتر تبدیل کند .

این , کشف زباله های پلاستیکی در اقیانوس بود , مانند بطری های پلاستیکی رها شده که آلوده کننده های جدی هستند و زندگی درون دریایی را در سراسر جهان بسیار کم میکند. مدیر عامل توضیح می دهد : پلاستیک یک گسل طراحی است , زیرا هرگز ناپدید نمی شود و همیشه در سیاره ی ما باقی خواهد ماند. و مشکل بعدی این واقعیت است که اگر حیوانات پلاستیک بخورند ما نیز پلاستیک می خوریم .

به کانال تلگرام ما بپیوندید

1 Comment on “طراحی و ساخت سرویس های بهداشتی خاص با پرینتر های سه بعدی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *