انواع اسکنر سه بعدی Ciclop

مارس 23, 2018 yahya No comments exist

اسکنر Ciclop BQ یکی از اسکنر های  سه بعدی Open Source  در لیست اسکنر های وب سایت ما است. این دستگاه اسکنر با نرم افزار Horus همراه است و تمام اطلاعات مربوط به طراحی، نرم افزار و اجزای آن به صورت آنلاین و رایگان می باشد که تقریبا یک ساعت طول می کشد تا مونتاژ شود.

Ciclop، بر اساس تکنولوژی Triangulation لیزر، می تواند اشیا را در کمتر از 8 دقیقه اسکن کند و کم هزینه ترین دستگاه اسکن لیزری در بازار است

bq Ciclop (Kit) یک اسکنر دسکتاپ سه بعدی است که سازنده آن اسپانیایی است. bq برای طیف وسیعی از محصولات الکترونیک، از گوشی های هوشمند به چاپگرهای سه بعدی و اسکنرهای سه بعدی شناخته شده است.

Open Source بود این اسکنر سه بعدی به این معنی است که سخت افزار و نرم افزار های ان همه جا و برای همه در راستای تغییر و بهبود کاربرد این اسکنر در دسترس هستند.الهام بخش طراحان برای ساختن این اسکنر، انگیزه دادن و آموزش همه چیز در مورد اسکن کردن سه بعدی به علاقه مندان بوده تا بتوانند با کمترین هزینه ممکن به این مهارت دسترسی داشته باشند.

Ciclop یک کیت کامل است که همراه با همه چیزهایی است که شما نیاز دارید تا پس از ساخت آن، اسکن کنید. برای شروع کردن این کار کمتر از یک ساعت زمان نیاز است و کار سختی هم نیست.

در مورد بسته بندی خوب این کیت فقط می توان دو نکته گفت که احتمالا در بسته بندی های بعدی تغییر خواهد کرد، نگرانی از آسیب دیدن میله های فولادی اسکنر در بسته بندی آن و تغییر دیگری که من می تواند انجام گیرد راهنماهای مونتاژ به یک زبان است و احتمالا فقط برای ایالات متحده آمریکا طراحی شده است.

برای اطلاع از اخبار روز پرینتر های سه بعدی و تخفیف های ما به کانال تلگرامی بپیوندید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *